Lacivert Ayrıcalığı ile yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmaya davetlisiniz

0
2151
Lacivert Ayrıcalığı

 

İstanbul’un en seçkin restoranlarından biri olan Lacivert, geniş lezzet seçeneği ve eşsiz sunumlarıyla misafirlerini yılbaşı akşamında da ağırlamaya devam ediyor. Boğazın vazgeçilmez bir parçası olan Lacivert, yeni yıl menüsüyle misafirlerine zengin seçenekler sunuyor.

Lacivert’in Executive Şef’i Hüseyin Ceyl1479800458_lcv07_7888ban ve ekibinin hazırladığı yeni yıl menüsünde başlangıç olarak “Avokado tartar üzerinde karides carpaccio” yer alıyor. Taze kuşkonmaz üzerinde servis edilen “deniz levreği ızgara”nın ardından ana yemek olarak sunulan “portakallı ördek budu” siyes ve kavlıca bulgur eşliğinde servis ediliyor ve gecenin en lezzetli sürprizi oluyor. Yeni yıl akşamının olmazsa olması olan tatlılardan en güzelini misafirleri için hazırlayan Lacivert, limonlu sorbe ile lezzetlendirdiği “Kestaneli ılık milföy”ü sunuyor.

Gecenin eğlenceli dakikalarından sonra acıkanlar için sürpriz barbekü lezzetleri de sunacak olan Lacivert’in benzersiz boğaz manzarası ve unutulmaz lezzetleri ile yeni yıla keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here