Double Tree By Hilton Sirkeci iş dünyasını misafir ediyor…

DoubleTree By Hilton Istanbul-Sirkeci, İstanbul’un merkezindeki kolay ulaşılabilir konumuyla sizleri özgün bir Hilton deneyimi yaşamaya çağırıyor..

0
1852

Sultanahmet Meydanı ve Sirkeci sahili arasında, Gülhane Parkı’na komşu konumuyla DoubleTree By Hilton Istanbul Sirkeci çok ayrıcalıklı bir konuma sahip. Otel misafirleri, Sultanahmet Meydanına ve Sirkeci – Eminönu sahiline en fazla on dakikalık bir yürüyüşle ulaşabiliyor, vapur iskeleleri ve Budo-Bursa bağlantısını kullanabiliyorlar.
Marmaray Sirkeci asansör çıkışlarından Sirkeci-Gülhane çıkışının otelin tam karşısında yer almasıyla, Anadolu yakasına 4 dakikada, Ataturk Havalimanına 30 dakikada ulaşabilen misafirler, 100 mt mesafede ki Gülhane tramvay durağı ile Bağcılardan Kabataş’a kadar şehrin dokusunu seyrederek yolculuk yapabiliyorlar.
MEETING KATI ATRIUM 2 300x200 - Double Tree By Hilton Sirkeci iş dünyasını misafir ediyor...Bu özel konum ve kentin her iki yakasına sunduğu ulaşım avantajlarıyla, Tree By Hilton Istanbul Sirkeci, sadece turistik seyahatler için değil iş amacıyla seyahat eden ve İstanbul’u Hilton markası eşliğinde yaşamak isteyen iş insanlarına da hitap ediyor. 113 odası olan DoubleTree By Hilton Istanbul – Sirkeci, balkonlu odaları, suitleri ve aile üniteleriyle farklı konaklama ihtiyaçlarına yanıt veriyor.
Modern ve minimalist tarzı yanında, kablosuz internet erişimi, çalışma masası & ergonomik iskemle, dinlenme koltuğu, elektronik kasa, ütü, ütü masası, çay-kahve set-up’ı odalarında sunduğu standartlar arasında.

King Guest Room 409 300x197 - Double Tree By Hilton Sirkeci iş dünyasını misafir ediyor...Yeme & içme ve dinlenme mekanlarında ki keyifli atmosfer, günün yoğunluğunu atmak isteyen misafirlerimizin takdirini kazanıyor.
Lobisinde yer alan Prince Cafe & Bar’ın hafta içi 12.00 – 14.00 saatleri arasında sunduğu Business Lunch Menüleri, 7. katımızda ki Bosphorus Terrace Restaurant’ın muhteşem İstanbul manzarası münferit misafirlerimiz yanısıra şirket gruplarına da ev sahipliği yapıyor.
Tulipa Fitness & Spa, otel misafirleri yanında bölgede çalışan & oturan konuklarımız için de keyifli saatler geçirilebilecek bir ortam.

İş Dünyasına Yönelik…

LINDEN CLASSROOM 2 300x194 - Double Tree By Hilton Sirkeci iş dünyasını misafir ediyor...Etkin bir toplantı, başarılı bir eğitim ya da buluşma için esnek düzenli 2 salonumuz aynı katta ve keyifli bir fuaye alanına açılıyor. 60 ar kişilik salonlarımızda, kablolu & kablosuz internet erişimi ve her tür teknolojik donanım mevcut. Misafirlerimiz “Connectivity Zone” da bir ofisten beklenebilecek tüm hizmetleri 24 saat alabiliyorlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here