Defne Telekomünikasyon Hindistan’da Büyüyecek

0
917

 

Defne Telekomünikasyon, Hindistan ve çevre ülkelerde büyümeye devam ediyor. Hızla artan abone sayısıyla her geçen gün katma değerli servislere açık bir pazar konumunda olan Hindistan yatırımcıların ilgisini çekiyor. Altı yıldır artan pazar payı ile Hindistan mobil operatörlerine hizmet veren Defne Telekomünikasyon pazardaki yerini koruyup çevre ülkelerde büyümeyi hedefliyor. Defne Telekomünikasyon Ekim 2016‘dan itibaren Hindistan’da büyüyen kadrosuyla Defne Technologies India Pvt Ltd. ticari kimliği altında çalışmalarını sürdürecek.

“Yatırımlarımız Artacak”

Bölgedeki müşterilerine daha yakından ve daha iyi hizmet vermeyi amaçladıklarını belirten Defne Telekomünikasyon Genel Müdürü Oğuz Haliloğlu, “Hindistan çok büyük bir pazar. Yaklaşık 1,28 milyar nüfusu olan Hindistan’da 10’dan fazla mobil operatör ve 1 milyardan fazla mobil abone bulunuyor. Defne Telekomünikasyon olarak sektörün en dinamik ülkelerinden Hindistan’da altı yıldır artan pazar payımız ve yenilikçi ürün portföyümüz ile hizmet veriyoruz. Bu yıl yatırımlarımızı daha da arttırıyoruz. Hindistan ofisimizi büyütüp, çalışan sayımızı beş kat arttırmaya karar verdik. Yeni fırsatları daha hızla değerlendirmeyi hedefliyoruz. Hindistan’da yapacağımız yatırımlar ile yıllık gelirimizin %80’i olan yazılım ihracatımızı 2 yıl içinde %100 oranında arttırmayı hedefliyoruz.’’ dedi.

Defne Telekomünikasyon Hindistan’da Defne Technologies India Pvt Ltd. ticari kimliği altında 807, 8th Floor, Ithum Tower A, Plot No A 40, Sector 62, Noida (UP) 201301, India adresinde hizmet vermeye devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here