TEB Nakit Yönetimi’ne İki Uluslararası Ödül Birden

Türk Ekonomi Bankası (TEB), uluslararası finans ve bankacılık dünyasının en prestijli iki organizasyonu tarafından ödüle layık görüldü.

0
712

 

TEB Nakit Yönetimi Akademisi ile Best Business Awards tarafından “Müşteri Odaklılık (Best Customer Focus)” kategorisinde birincilik ödülüne  layık görülen TEB,  ikinci ödülünü de Asian Banking and Finance organizasyonu tarafından 3. kez “Türkiye’de Yılın  En İyi Nakit Yönetimi Bankası” seçilerek aldı.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yenilikçi ürün ve hizmetleriyle uluslararası alanda ödüllendirilmeye devam ediyor. İngiltere’nin en önemli ödül organizasyonlarından biri olan Best Business Awards tarafından “Müşteri Odaklılık (Best Customer Focus)” kategorisinde ödüle layık görülen TEB,  Asya pazarında faaliyet gösteren bankalar arasında en yenilikçi proje ve uygulamaları ödüllendiren Asian Banking and Finance tarafından da “Türkiye’de Yılın En İyi Nakit Yönetimi Bankası” seçildi.

TEB’e Best Business Awards’tan birincilik

TEB, nakit yönetiminden yeni ödeme sistemlerine, ekonominin geleceğinden önümüzdeki döneme ilişkin öngörülere kadar geniş bir yelpazede gerçekleştirdiği TEB Nakit Yönetimi Akademisi ile büyük ve orta ölçekli pek çok şirketin yer aldığı Best Business Awards’ta 20 kişilik seçkin jürinin değerlendirmesinin ardından “Müşteri Odaklılık (Best Customer Focus)” kategorisinde birinciliği elde etti. Jüri değerlendirmesinde, katılımcıların yüzde 97 memnuniyetiyle sonuçlanan TEB Nakit Yönetimi Akademisi etkinliğinin sektörde bir ilk olduğu da belirtildi.

TEB, Asya pazarında faaliyet gösteren bankaları ödüllendiren Asian Banking and Finance’den ise KPMG, Deloitte Consulting, Ernst and Young ve PwC yetkililerinden oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesiyle “Türkiye’de Yılın  En İyi Nakit Yönetimi Bankası” seçilmeyi başardı. Yenilikçi ürün ve hizmetleri sayesinde Türkiye’nin en iyisi seçilen TEB, 2014 ve 2015 yıllarında da ödülü kazanmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here