DenizBank’tan Devlet Katkılı Konut Hesap

Yenilikçi ve ihtiyaca yönelik ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank konut hesabıyla müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Buna göre Devlet katkılı Konut Hesabı ile en az üç yıl boyunca birikim yapan DenizBank müşterileri, birikim tutarlarına ek olarak yüzde 20’ye varan devlet katkısından yararlanabiliyor.

0
789

Müşterilerinin beklenti ve gereksinimleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren DenizBank mevduat ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Uygulamaya alınan DenizBank Konut Hesabı ile kendisi veya çocuğu adına alınan ilk ve tek konut alımına destek olunması amacıyla, üç yıl boyunca birikim yapan müşterilerin birikim tutarlarına ek olarak yüzde 20’ye varan devlet katkısı ödemesi yapılacak.

“Yenilikçi çalışmalarımızla müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz”

Çeyiz Hesap’ta olduğu gibi Konut Hesap ile ilgili yayınlanan düzenlemeyi de hızlı bir şekilde uygulamaya aldıklarını ve Konut Hesap lansmanını ilk yapan bankalardan biri olduklarını ifade eden DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark, şöyle konuştu; “En az üç yıl boyunca Konut Hesabına düzenli birikim yapan ve konut hesap koşullarını sağlayan müşterilerimiz konut edinim tarihindeki birikim tutarına ek olarak yüzde 20 oranında  ve en fazla 15.837 TL’ye varan tutarda devlet katkısından faydalanabilecekler. DenizBank’ta kendileri veya çocukları için Konut Hesap açtıran müşterilerimize ister DenizBank kredi kartlarından, ister vadesiz mevduat hesaplarından verecekleri aylık düzenli ödeme talimatıyla 263,95 – 2.639,50 TL,  üç aylık düzenli ödeme talimatıyla 791,85 – 7.918,50 TL arasında bir düzenli ödeme tutarı belirleyerek gelecekleri için düzenli birikim yapabilme ve aynı zamanda birikimlerini  yüzde 12.50 faiz oranıyla değerlendirme fırsatı sunuyoruz. Avantajlı çalışmalarımız ile müşterilerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here