Millenicom’dan Esnaf ve KOBİ’lere Dost İnternet Paketleri

Alternatif Telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Millenicom’un AKN'siz ve KOTA'sız Dost İnternet Paketi, Esnaf Dostu Paket ve KOBİ Dostu Paket olmak üzere üç farklı seçenekle, 29.99 TL’den başlayan uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Modem hediyeli kampanya paketleri kapsamında ayrıca, avantajlı ses paketleri sunuluyor.

0
1107

Telekomünikasyon sektöründe yenilikçi yapısıyla öne çıkan Millenicom, esnaf ve kobilere özel işyeri dostu paketlerini hayata geçiriyor. Superonline ve Türk Telekom altyapısı kullanan Millenicom esnaf ve KOBİ’leri özel olarak belirlenmiş üç farklı avantajlı fiyat seçeneğiyle sınırsız, limitsiz ve yüksek hızda internet sahibi yapıyor.

İşyerinize özel modem hediyeli dost paketler!

Avantajlı fiyatları ve yenilikçi yapısıyla Millenicom, Dost İnternet Paketi kapsamında; sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz, fiber hızda interneti 29,99 TL’ye müşterilere sunuyor.

Millenicom, Esnaf Dostu SesNet Paketi ile ise; her şey dâhil 58,99 TL bedel karşılığında 300 dakika her yöne konuşma, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz ve yüksek hızda interneti bedava modem ile birleştiriyor.

Millenicom dost paketleri kapsamında son olarak, her şey dâhil bedeli 78,99 TL olan KOBİ Dostu SesNet Paketi’nde 1000 dakika her yöne konuşma, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz, yüksek hızda internet ve modem hediyesi garanti ediyor.

 

Millenicom Türkiye Hakkında

Millenicom Türkiye, kurulduğu 2004 yılından bu yana European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)’in Almanya’da elde ettiği deneyimle, hem bireysel hem kurumsal müşterilerine tek elden bütünleşik telekom ve iletişim hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, ilk günden bu yana arama kartları, arama bazında operatör seçimi (1045), toptan hat kiralama ve 16 Mbps hızında ADSL gibi hizmetlerle Türkiye’nin birçok ilkine de imza atmıştır. Bireysel müşterilerine fiber internet ve ADSL ile sabit telefon hizmetleri, KOBİ’lere ise sabit telefon, genişbant internet ve ofis iletişim hizmetleri sağlamaktadır. Millenicom Türkiye; teknoloji odaklı ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek, tüm süreçleriyle en kaliteli hizmeti ve en iyi müşteri deneyimini sunmayı hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here