AvivaSA Mikro sitesini kullanıma açtı.

AvivaSA, müşterilerinin, bireysel emeklilik fonlarıyla ilgili tüm bilgileri kolayca alabilecekleri ve birikimlerine yön verebilecekleri “Yatırım Pusulası” mikro sitesini kullanıma açtı. Mikro site, özellikle “Tasarruf Ölçer” uygulamasıyla dikkat çekiyor.

0
734
AvivaSa

 

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lideri AvivaSA Emeklilik ve Hayat, müşterilerine Bireysel Emeklilik fonlarıyla ilgili kolay, anlaşılır bir içerik sunmak amacıyla, kurumsal web sitesinde Yatırım Pusulası adında özel bir mikro site hazırladı.

Yapılan açıklamada, bu mikro siteyle, fonlarla ile ilgili her türlü bilgiye kolay erişim sağlanmasının, yalın bir içerikle, fonlarla ilgili her türlü bilginin tek çatı altında sunulmasının ve BES fon yatırımları hakkında kullanıcıların karar almalarının kolaylaştırılmasının hedeflendiği ifade edildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA Emeklilik ve Hayat CEO’su Meral Eredenk Kurdaş, Yatırım Pusulası içinde yer alan Yatırımcı Profil Testi ile, öncelikle kullanıcıların, kendilerine en uygun risk seviyesindeki fonları belirleyip, tercih edebileceklerini vurgulayarak, kullanım sürecini şöyle özetledi: “Yatırım Pusulası’nda, müşterilerimiz Bireysel Emeklilik fonları hakkında bilgi edinip, kendileri için en kazançlı ve uygun olanı seçerek, birikimlerini değerlendirebilecekler. Müşterilerimizin karar süreçlerinde daha fazla bilgi sahibi olabilmeleri için, Fon Bültenlerimiz bölümünü hazırladık. Bu bölümde, müşterilerimizin seçim yapmalarını kolaylaştırmak için, fonlarımızı gruplayarak; onlara yol gösterecek planlar ve bu planları takip etmeleri için fon bültenleri sunuyoruz. Fonlarımızın Performansı bölümünde ise müşterilerimiz, fonlarımızın nasıl ve ne oranda değer kazandığını öğrenerek, seçtikleri fonları karşılaştırabilecekler.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here