Yeni Başlayanlar İçin Yurt Dışına Satış Rehberi

Yeni Başlayanlar İçin Yurt Dışına Satış Rehberi

0
636

iyzico, iyziLink ürünü ile online alışveriş deneyimini değiştiriyor. Artık dileyen herkes, hızlı ve güvenli bir şekilde dünyanın her yerine satış yapabilir.

Türkiye’de her 10 kişiden biri akıllı telefon kullanıyor. Genç kitlenin büyük çoğunluğu, online alışverişte mobil cihazları tercih ediyor. Peki, bu potansiyele KOBİ’ler ya da bireysel satıcılar yeterince karşılık verebiliyor mu? Havale, EFT, kapıda ödeme gibi yöntemlerden hâlâ vazgeçebilmiş değiliz. Online mağazaların da sanal POS işlemlerini karışık buldukları, bu yüzden online ödemeye çok sıcak bakmadıkları görülüyor. Yurt dışına satış yapmak aslında o kadar da zor değil. iyzico, iyziLink ürünü ile online alışveriş deneyimini değiştiriyor. Artık dileyen herkes, web sitesi veya teknik bir geliştirme olmadan hızlı ve güvenli bir şekilde dünyanın her yerine satış yapabilir. Bunun için sadece iki adım yeterli: Üyeliğinizi oluşturun ve ürün detaylarını girin. Daha sonra tek yapmanız gereken; müşterinizle sosyal medya, whatsup, Messenger gibi platformlarda iyziLink’inizi paylaşmak.

Neden iyziLink’i kullanmalıyım?

  1. iyzico’nun güvenlik sertifikaları ve sahtecilik (Fraud) önleyici alt yapısı sayesinde kullanıcıların internetten alışverişle ilgili endişeleri ortadan kalkıyor.
  2. Dünyanın her yerine satış yapıp farklı para birimleriyle ödeme almak için ihtiyacınız olan tek şey, bir ürün linki oluşturmak ve bunu müşterileriniz ile paylaşmak.
  3. Yurt dışında yaşayan potansiyel müşterilerinize alternatif ödeme yöntemleri ile kredi kartı dışında lokal ödeme çözümleri sunun.
  4. Dünyanın en büyük global pazar yerlerinden biri olan com üzerinden sattığınız tasarım ürünlerinizin ödemelerini iyziLink ile alın.
  5. iyziLink kullanıcıları hiçbir kurulum ücreti veya sabit ücret ödemiyor.
  6. Tüm bankaların kredi kartlarıyla çalışabilme ve alışverişlerde taksit imkânı da sunuluyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here