YAZARKASA POS SEKTÖRÜNÜN YENI ÜYESI PROFILO S900 ECR

Yazarkasa Pos Sektörünün Yeni Üyesi Profilo S900 ECR

0
805

Profilo Ödeme Sistemleri, yeni Profilo S900 ECR ile dokuzuncu onayını aldı. Maksimum düzeyde kolaylık ve kesintisiz hizmet sağlamayı hedefleyen Profilo S900 ECR, yüksek batarya ömrü ve uzun rulo kapasitesiyle kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Sektörde 1985 yılından bu yana hizmet veren ve sektörünün lider şirketleri arasında bulunan Profilo Ödeme Sistemleri; en küçük esnafın alacağı giriş seviyesi yazarkasadan, daha komplike ihtiyaçları olan mükelleflerin kullandığı kapsamlı yazarkasa ve komple yazarkasa setlerinin yer aldığı perakende pazarına kadar tüm segmentlere ürün sunuyor. AR-GE yatırımlarıyla teknolojiye yön veren Profilo Ödeme Sistemleri, Maliye Bakanlığı ve Tübitak onaylı yeni ürünü Profilo S900 ECR ile yeni nesil yazarkasa kategorisindeki model sayısını dokuza çıkardı. Yüzbinlerce müşteri deneyimi sonucu Profilo Ödeme Sistemleri’nin deneyimli AR-GE ekibi tarafından geliştirilen ürün, sektördeki diğer yazarkasa POS’larda olmayan birçok yeni özellikleön plana çıkıyor.

Birçok Özelliği Tek Cihazda Topluyor

Hem masaüstü hem de mobil olarak kullanılabilen Profilo S900 ECR, tüm bağlantıların tek bir noktada birleştirildiği bağlantı kutusu ile kablo karmaşasına son veriyor. Dâhili GPS ve barkod okuyucu opsiyonu, yüksek çözünürlüklü hassas dokunmatik ekranı, basitleştirilmiş menüsü, yeni nesil güvenlik yazılımı, çift SIM kart kullanımı ve 3G modem alternatifi ile birçok özelliği tek bir cihazda topluyor.

Uzun Süre Kesintisiz Fiş Kesebilme İmkanı

Profilo S900 ECR,kullanıcıya maksimum düzeyde kolaylık ve kesintisiz hizmet sağlamayı hedeflerken, uzun ömürlü bataryası ve 32 metreye yükseltilmiş rulo kapasitesi ile tam dolu şarjla uzun süre kesintisiz fiş kesebilme olanağı sunuyor. Ayrıca, Profilo S900 ECR 40 milyon satır EKÜ kapasitesine sahip. Profilo Ödeme Sistemleri müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla 6 farklı Profilo S900 ECR konfigürasyonu sunuyor.

Akaryakıt Sektörüne Özel Pompa Yazarkasalar

Profilo Ödeme Sistemleri, tüm pompa ve otomasyon sistemleriyle uyumlu çalışacak şekilde akaryakıt sektörüne özel üretilen pompa yazarkasaları ile kendi alanında akaryakıt sektörünün lider üreticilerinden biri konumunda bulunuyor. Profilo Ödeme Sistemleri‘nin, yeni nesil yazar kasalarıyla birlikte bugüne kadar tasarladığı, ürettiği ve hizmete sunduğu yazar kasa sayısı, sadece Türkiye’de 90’a çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here