SMG’DEN ŞİRKETE ÖZEL MÜZİK YAYINI ÇÖZÜMLERİ

SMG’den Şirkete Özel Müzik Yayını Çözümleri

0
489

Kurumlara, kendi özel yazılımıyla çözümler üreten SMG; bugün alışveriş merkezleri, perakende mağazaları, restoranlar, oteller, spor ve sağlık merkezleri gibi halka açık yerlerde müzik, anons, reklam ve jingle yayın hizmeti sunuyor. SMG Yönetim Kurulu Başkanı Gül Gürer Alimgil, “SMG olarak dünya markalarından küçük işletmelere kadar yüzlerce firmaya hizmet veriyoruz. Kapalı devrede yasal müzik yayınını Türkiye’de dijital ortamda gerçekleştiren ‘ilk’ şirket olmamızın yanı sıra, kendi yazılımı ile müzik yayını yapan ‘tek’ şirketiz. Kendimize ait yazılımla markaların istek ve ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirirken, bünyemizdeki müzisyen ve DJ’ler ile birlikte en uygun müzik seçkisini oluşturuyoruz. Hizmetlerimiz firmalar ile müşteriler arasındaki bağı güçlendirirken, müşteri memnuniyetine ve satışlara da olumlu katkı sağlıyor” diyor.

Yayınları tek merkezden yönettiklerini, yüzde 100 yasal ve kesintisiz olarak gerçekleştirdiklerini belirten Alimgil, interneti sadece ilk yüklemede ve güncellemeleri yapacakları sırada kullandıkları bilgisini veriyor. Bu sayede yayının, internet kotalarını harcamadığını ve günlük iş akışına engel olmadığını ifade eden Alimgil, her türlü işletim sisteminde çalışan programın, müşterilerin anlık isteklerini de uzaktan erişimle gerçekleştirme imkanı sağladığını söylüyor. Alimgil, sözlerine şöyle devam ediyor: “Bir markanın tüm şubelerini ayrı ayrı yönetebildiğimiz için, hazırlanan yayın akışlarına, şubeye özel kampanya, indirim, reklam gibi anonsları da ekleyebiliyoruz. Doğrudan lisanslama metoduyla yurt dışından alınan çeşitli müzik kataloglarından içerikleri de, teliflerini ödeyerek yasal ve ekonomik bir çözüm olarak şirketlere sunuyoruz. Ayrıca, kendi müziklerimizi de üretiyoruz. Kendi müzik katalogumuzu oluşturup, müşterilerimize seçenekli ve ekonomik çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Önümüzdeki yıllarda, hem Türkiye’nin yanı sıra yakın komşu ülkelerde de iyi bir pazar payıyla hizmet vermeyi hedefliyoruz.”

SMG’nin bugüne kadar geliştirdiği işler arasında; hiçbir ekstra donanım ya da yazılıma gerek duymayan canlı video konferans sistemleri, ses analizi, ses parmak izi, vücut hareketlerini algılayan vitrin uygulamaları, saha personel takip sistemleri, finans uygulamaları, işletim sisteminden, platformdan bağımsız çalışan uygulamalar ve daha birçok çözüm yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here