Garanti’den Yeni Yıl Müjdesi

Garanti Bankası, KOBİ’lerin yeni yılı daha güçlü karşılaması amacıyla, 3 aya kadar geri ödemesiz dönem avantajlı “Yeni Yıl Kredisi” sunuyor.

0
940
Garanti'den Yeni Yıl Müjdesi

31 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında müşteriler, geri ödemesini dilerse ilk 3 ayı ödemesiz olmak üzere, minimum 10.000 TL tutarında kredi için 12 aydan 48 aya kadar vadeyle ya da minimum 1.000 TL tutarında kredi için 48 aya kadar eşit taksitle gerçekleştirebilecek. KOBİ’lere yönelik kampanyadan, tarım sektöründe faaliyet gösteren ve çiftçi belgesine sahip müşteriler yararlanamayacak.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, “Türkiye ekonomisinin belkemiğini oluşturan KOBİ’lerimizin hayatını kolaylaştıracak ürün ve hizmetlerimiz devam ediyor. 2016’yı geride bırakmaya hazırlanırken sunduğumuz 3 aya kadar geri ödemesiz Yeni Yıl Kredisi’yle, KOBİ’lerimize finansal açıdan rahatlık sağlamayı amaçlıyoruz. Garanti Bankası olarak, esnaf ve KOBİ’lerimizin finansal destek ihtiyacına cevap veren ürünler sunmayı sürdüreceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here