Türkiye’nin en yenilikçi dijital para borsası hayata geçti

0
469
Çağdaş Bey

Geçmiş hareket analizleri, kâr-zarar istatistikleri ve işlem şemalarıyla tamamen bütünleşik bir hizmet veren ilk ve tek dijital para platformu Bitci.com yatırım dünyasındaki yerini aldı.

Teknolojide yaşanan gelişmeler, kaçınılmaz olarak ekonomi birimlerini ve politikalarını da etkiliyor. Bugün yoğun bir şekilde yatırım aracı olarak kullanılan kripto paralar, yakın gelecekte dünya ekonomisi ve günlük ödeme yöntemlerinde devrimsel bir değişim başlatmaya hazırlanıyor. Şeffaf işleyiş sistemi, geçmiş hareket analizleri, kâr-zarar istatistikleri ve işlem şemalarıyla tamamen bütünleşik bir hizmet veren ilk ve tek dijital para platformu olan Bitci.com, kendini Türkiye’nin en yenilikçi dijital para borsası olarak tanımlıyor ve Türkiye’de yeni nesil yatırım sürecini başlatıyor.

TÜM ARAÇLAR TEK PLATFORMDA

Türkiye dijital para borsalarının deneyimli yatırımcısı Burak Çağdaş Çağlar tarafından, yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda kurgulanan Bitci.com; bünyesinde sunduğu tüm hizmetlerle yatırımcıları en doğru şekilde yönlendirmeyi ve yatırım süreci boyunca ihtiyaç duyulan tüm unsurları tek bir platformdan yönetmeyi hedefliyor.

ÜCRETSİZ ANALİZ VE RAPORLAMA

Kullanıcı hareketlerini kaydeden ve bunları analiz ederek periyodik olarak kullanıcılara raporlayan Bitci.com, kullanıcı deneyimini ve global kullanıcı alışkanlıklarını temel alan bir sistem üzerinde de çalışıyor.

YÜKSEK GÜVENLİK SİSTEMİ

Yatırım sürecinde  gerçekleşen tüm hareketleri grafikler, istatistikler ve kâr – zarar tabloları ile ücretsiz olarak paylaşan Bitci.com, şeffaf ve yüksek güvenlikli sistemi ile yatırımcılara maksimum kazanç sağlamayı amaçlıyor. Platform, kullanıcıların sahip olduğu her yatırımı, olası her duruma karşı korumak için özel olarak geliştirilen yüksek bireysel güvenlik sistemine de sahip.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here