Modern İş Uygulama Yazılımları ile 21. Yüzyıla Liderlik Edin…

0
513

Bugünlerde sektörünüzdeki ve alanınızdaki herkes dijital dönüşümü konuşuyor. Peki bir üst düzey yönetici olarak 21. yüzyıla liderlik etme yolunda başarıya giden yolculuğunuzu tanımlayacak pazardaki sinyalleri, sürekli karşınıza çıkan karmaşadan nasıl ayırt edebileceksiniz?

Ister isletmeniz yeni kurulmus, ister büyüme asamasinda isterse de köklü bir kurum olsun, tüm bunlari Istanbul, Türkiye’de düzenlenecek Oracle Modern Is ModelleriForumu’nda kesfedeceksiniz.

Içinde bulundugumuz dönemde bulut, gelismis analitik uygulamalar, yapay zeka/makine ögrenimi, nesnelerin internetinin getirmis oldugu avantajlar, is uygulamari, günümüz is modellerini, süreçlerini ve isletme kararlarini etkilemektedir. Peki, küresel çapta karsilastigimiz en iyi ve en yeni is uygulamalari neler ve bu uygulamalardan finans, insan kaynaklari, operasyon, satinalma, pazarlama, satis, hizmet, tedarik zinciri, imalat vebilisim alanlarinda elde etmeyi umdugunuz gerçek deger nedir?

Sizler için,bu basit ama önemli sorulara yanıt verebilmek adına, ilgili liderlerin  ilham verici konuşmaları, müşteri başarı öyküleri, uygulamalardaki yenilikler ile  izlenecek yolları içeren özel bir gündem hazırladık. Ayrıca bu dönüşüm sürecinde sizleri başarıya taşıyabilmek için stratejik anahtarlara sahip olabilmeniz adına Oracle uzmanları ve iş ortaklarıyla da doğrudan görüşebileceğiniz bir platform hazırladık.Gündemin tamamını burada görebilir ve kaydınızı yapabilirsiniz.

Günümüz isletme gerçeklerini ve kurumların karşılaştığı hızlı ve farklılaştırıcı dönüşüm ihtiyaçlarini yönlendirmek üzere buluttaki isl uygulamalarinin sizlere katabilecegi degerleri anlamak için yerinizi simdiden ayirtin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here