FELİS ÖDÜLLERİ’NDE AYGAZ’A 5 ÖDÜL

0
2514

Aygaz, bu yıl 11’incisi düzenlenen ve pazarlama iletişimi alanında en yaratıcı projelerin değerlendirildiği Felis Ödülleri’nde toplam 5 ödülün sahibi oldu.

İstanbul, 22 Kasım 2016 – MediaCat dergisinin yetkinliğiyle düzenlenen, marka inşasının temel taşı olan pazarlama iletişiminin alt disiplinlerindeki yaratıcılık ve üretim sürecindeki kaliteyi yukarıya taşımayı amaçlayan 11. Felis Ödülleri’nde Aygaz Otogaz’ın başarısı 5 ödülle tescillendi.

Pazarlama iletişimi alanında yayın yapan MediaCat’in bu yıl 11’inci kez düzenlediği törende Aygaz, Medya Bölümü’nün Radyo kategorisinde Felis Ödülü’nün sahibi olurken; Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü’nün Radyo, Pazarlama Etkisi Bölümü’nün Stratejik Etki – İnovatif Yaklaşım ve Pazarlama Etkisi Bölümü’nün Pozitif Sosyal Etki – Çevre kategorilerinde Başarı Ödülleri alarak ikinciliğe layık görüldü. Yaratıcılığı motive ederek başarıyı ödüllendiren Felis Ödülleri’nde Aygaz Otogaz, Türkiye Yola Aygaz’la Çıkıyor temalı reklam kampanyası, Geleceğe Yol Al ve otogazla.com projeleri ile ödül alırken, iletişim stratejileri alanındaki başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Reklam dünyasının prestijli ödülleri arasında yer alan Felis Ödülleri’nde markalar bu yıl Açıkhava, Basın, Dijital, Doğrudan Pazarlama ve Medya başta olmak üzere toplam 14 kategoride değerlendirildi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here